آثار نشانه هایی که دفینه در زیر یا کنارشان می باشد

ikpvmetaldetector آثار و نشانه ها , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

آثار نشانه هایی که دفینه در زیر یا کنارشان می باشد هرکدام می تواند معنا و مفهوم خاصی داشته باشند که در اینجا قصد داریم برخی از آن ها را شرح دهیم:

آثار نشانه مار در دفینه یابی

آثار و نشانه های مار در دفینه یابی همراه با علایم مختلفی در دفینه یابی می باشد که به آن می پردازیم نشانه های مار در دفینه یابی مختص به دفینه های سلطنتی است و مار نماد قدرت و آفرینش و بقا است . آثار و نشانه های مار نماد نشان از خزانه و یا همان ضرابخانه های زیر زمینی دارد . نماد مار باید روی سنگی حجاری و یا به صورت تندیس برجسته باشد یا اگر به صورت پیچ و تاب خورده ویا چمبره زده باشد.

آثار نشانه عقرب در دفینه یابی

اگر نشانه عقرب داخل غار است و دم عقرب بریده و یا قطع شده باشد در این صورت گنجینه اش در انتهایی ترین قسمت غار قرار دارد. به دنبال سنگی بگردید که امکان دارد زیر آن لانه عقرب باشد. دفینه می تواند زیر این سنگ باشد.

آثار نشانه لاکپشت در دفینه یابی

در هرجایی که شما لاکپشتی را مشاهده می کنید،باید متوجه شوید که در آن مکان حالا دور یا نزدیک یه نشانلاک پشت دفینه ای پنهان شده است،بعد از پیدا کردن لاکپشت باید شرایط جوی منطقه و شکل ظاهری لاکپشت را بررسی کنید،باید بدانید که  امکان دارد دور یا نزدیک باشد،حال شما چطور متوجه این موضوع میشوید،سر گردن دم لاک و درگاهی موارد خاص امکان اینکه بوسیله دست و پا شما را به مسیر یا علامت دیگر هدایت کند وجود دارد،اگر سر لاک پشت داخل لاکش باشد نشان از خطر میدهد و شما باید با احتیاط آن منطقه را بررسی کنید،

 

آثار نشانه سوسمار در دفینه یابی

معمولا باید سر سوسمار بریده و یا قطع شده باشد و یا شکم سوسمار باد کرده باشد، هدف که سنگی قیمتی می باشد در شکم سوسمار قرار دارد.

آثار نشانه قورباغه در دفینه یابی

در گنج یابی سنگ قورباغه باید به مسیر جهش قورباغه توجه کرد و شاید مسیر به آب ختم شود که نشان دهنده وجود در آن سوی آب است.البته برخی از اساتید به چشمان قورباغه توجه خاصی دارند و حالت چشمان قورباغه را بسیار مهم می دانند و برخی نیز می گویند که در امتداد هر چشم یک گنج وجود دارد.

آثار نشانه ماهی در دفینه یابی

هنگام برخورد با نماد ماهی باید سمتی را که ماهی به آن می نگرد را مورد بررسی قرار داد چون در بیشتر مواقع نشانه ماهی همراه با دفینه بوده است. برای پیدا کردن محل دقیق دفینه باید طول نماد را اندازه گیری کرده و به ازای هر سانتی متر یک گام بردارید تا دفینه احتمالی برسید. حال باید اطراف را به درستی کاوش کرده بخاطر اینکه در اطراف نقطه مورد کاوش باید انباری باشد که در آنجا احتمال وجود گنجینه بسیار بالا می باشد.

آثار نشانه تمساح در دفینه یابی

در صورتی که اطمینان یافتید که نشانه تمساح یافته اید در جهتی که تمساح به آن می نگرد به دنبال تپه ای باشید که در آن تپه دفینه ای بزرگ وجود دارد که با سختی به آن دست پبدا خواهید کرد.در صورتی که سر سوسمار به تنهایی بر روی سنگی یا صخره ای هک شده بود به دنبال نشان دیگری مانند جوغن و یا چیزی شبیه آن بگردید که اطراف آن چاهی وجود دارد که دفینه در آن چاه قرار دارد.در کاوش چاه بسیار دقت نمایید و حتی دیوار چاه را مورد بررسی قرار دهید تا به دفینه دست پیدا کنید.

آثار نشانه طاووس در دفینه یابی

نماد طاووس به طور کلی در دفینه یابی و گنج یابی نشانه آرامگاه یا ورودی قبرستان بوده و اگر در جایی آن را مشاهده کردید باید سایر شرایط نیز در نظر بگیرید تا به هدف خود برسید.

آثار نشانه چشم در دفینه یابی

 نشانه چشم در دفینه یابی معانی متخلفی دارد که بستگی به جایگاه آن در دفینه یابی دارد . اگر در دفینه یابی با چشمی رو برو شدید که در در حال نگاه به یک نقطه ای بود در این صورت باید در آن مکان به دنبال نشانه خاص یا علامتی بگیردید. اما اگر نشانه چشم را داخل غار یا تونلی مشاهده کرده باید مراقب تله های بکار رفته در داخل غار باشید. به غیر از حالت های بالا اگر نماد چشم را همراه با نماد مار دید نشانگر وجود مقره های خوانودگی می باشد.

نشانه رد پا در دفینه یابی

 آثار و نشانه پا را به صورت جفت پیدا کردید احتمالا به دوران ساسانیان بر می گردد. برای رمزگشایی نشانه رد پا در گنج یابی در این حالت به ازای هر سانتی متر از طول رد پا یک قدم در جهت پاشنه آن برداشته و بدنبال ورودی زیر زمینی پلمپ شده میگردیم. اکثر اینگونه ورودی تله ریزشی خطرناکی معروف به تلار دارند.

نشانه گاو در دفینه یابی

در این باره دو نظریه وجو دارد که به شرح زیر است :

  • نظر اول : نماد گاو به معنای وجود پرستشگاه یا محل دفن انسان قدرتمندی است و هدایایی شاید در آنجا دفن شده باشد و این نماد حتما نشانه وجود گنج یا دفینه نیست.
  •  نظر دوم : اگر دو نماد گاو که بهم نگاه می کنند را مشاهده کردید ضطعا دارای گنج و دفینه می باشد. در این مورد باید زیر پای گاو ها یا گوساله ها مورد کاوش قرار داد تا به گنج یا دفینه دسترسی پیدا کرد.

نشانه اسب در دفینه یابی

حالت سر اسب نیز در دفینه یابی مهم است در صورتی که سر اسب به سمت زمین باشد اطراف آن را خوب بررسی کنید در صورتی که اسب به جایی می نگرد به همان سمت حرکت کنید و به دنبال نشانه بعدی باشید.ضمنا شما باید دم ، سر ، پا و گوش اسب را نیز به دقت بررسی نمایید همچنین به همراه نماد اسب ممکن است وسایلی دیگری وجود داشته باشد که باید به آنها دقت بررسی شود و در صورتی که نا هماهنگی مشاهده کردید حتما با کارشناسان مشورت نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

نشانه انگور در دفینه یابی

خوشه انگور ثروت را نشان می دهد و یکی از علائم جذاب به شمار می رود لذا نباید سنگی که روی آن انگور یا خوشه های آن هک شده است بشکنیم و باید در اطراف آن به کاوش بپردازیم.نشانه انگور در بسیاری از ساختمان های قدیمی و مقبره ها استفاده شده که نشان دهنده وجود اشیا با ارزش در اطراف آن است.انگور در یونان باستان نماد برکت بوده و مسیحیان نیز به آن اعتقاد دارند.

نشانه صلیب در دفینه یابی

اگر هر ۴ ساق هم اندازه بود به همان نقطه اشاره دارد. این علامت به علت با ارزش بودن و همچنین زیاد بودن دفینه موجود در آن مهم است و سعی کنید حتماً یک کارشناس (کارشناس خبره نه یک دغل باز) همراهتان باشد. آثار و نشانه صلیب ها به شکلهای خیلی متنوعی طراحی شده اند. در آذربایجان این صلیبها از دوران “بیزانس” به یادگار مانده اند.نشانه صلیب ها گاهی در کنارشان نشانه دومی هم دارند مثل یک + یا o که به ما مقیاس می دهند. به سر خاج (o) باید دقت کنید که بسته باشد. اگر نشانه صلیب خاج به صورت تکی بود درست است و ۱-۳-۵-۷-۱۱ قدم به سمت نشان صلیب به دنبال مزار باشید.

نشانه خورشید در دفینه یابی

نماد خورشید در گذشته توسط معماران همراه با شکل انسان و حیوان بر روی بنا ها ، صخره ها و … حکاکی می کردند. این نماد یکی از با ارزش ترین ها در دفینه یابی می باشد که همراه گنجینه بوده و دارای رمز و راز باستانی می باشد. اگر در کاوش خود با این نماد روبرو شدید در سمت شرق نماد به جلو رفته تا نماد دوم را پیدا کنید. نماد دوم می تواند شما را به سمت ورودی تونل یا غار هدایت کند. اگر بخواهیم طبق تجربه کاوشگران این نماد را بررسی ممکن است دو تا تونل وجود داشته باشد که یکی مسیر انحرافی می باشد که هنگام تابش نور خورشید می توانید مسیر درست را پیدا کنید.

آثار نشانه

 

خدمات پس از فروش فلزیاب و طلایاب

خرید فلزیاب و طلایاب در نمایندگی فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران امکان پذیر می باشد

برای تهیه محصولات فلزیاب شیراز و فلزیاب تهران میتوانید با یکی از راههای ارتباطی زیر تماس بگیرید

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت IKPV از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری
به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور

پس از انتخاب محصول مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.
۱۸ سال است که با این آدرس درج شده در لیست قیمت خدمت گذار شما هستیم

جهت سفارش فلزیاب و گنج یاب و مشاوره محصول با شماره

۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل فرمایید.

شمار ه تماس

۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲
آدرس صفحه ما در اینستاگرام : //www.instagram.com/felezyab777
آدرس سایت شرکت : /
تماس با ادمین در تلگرام : //t.me/Felezyabforosh
آدرس کانال تلگرام فلزیاب ۷۷۷ : //t.me/Felezyab777

آدرس کانال فروش محصولات ماین لب: //t.me/GPX_5000

 

شاید دوست داشته باشید:

گوردخمه چیست

گوردخمه چیست گوردخمه چیست گور دخمه در واقع فضایی است که در دل صخره ها و یا کوه ها کنده می شود و در آن، افرادی که فوت  شده اند، به خاک سپرده می شوند. گور دخمه ها در واقع به منزله ی آرامگاه هستند و معمولا فضای بزرگی دارند و به شکل اتاقکی هستند […]

سنگ زین در دفینه یابی

سنگ زین در دفینه یابی زین چیست : زین ابزاری است که بر روی پشت چهارپایان نهاده می‌شود تا نشستن انسان بر روی چهارپا را آسانتر کند. زین‌ها معمولاً از جنس چرم ساخته می‌شوند. تسمه‌ای که از دو سر زین به زیر سینه چهارپا وصل است تنگ نام دارد. به مجموعه زین و تنگ و سینه‌بند و مارتنگال و رکاب به اضافه افسار و کلگی و غیره، «زین و برگ» […]

علامت لاک پشت در دفینه یابی

علامت لاک پشت در دفینه یابی علامت لاک پشت در دفینه یابی : علامت لاک پشت در دفینه یابی نماد آب ؛ ماه ؛ زمین ؛ مادر ؛ آغاز آفرینش؛ باروری و بی مرگی و نگه دارنده آسمان است. در ایران باستان نقش لاک پشت را در نقاشی های روی سفالینه و نقش پیکره های […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 16 =


Call Now Button