دسته بندی فلزیاب ها

ikpvmetaldetector مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دسته بندی فلزیاب ها

اگر بخواهیم فلزیاب ها را دسته بندی کنیم در میان انواع فلزیاب به سه دسته تقسیم بندی می شوند که می توانید یکی را انتخاب کنید. قبل از یکی از مهمترین نکاتی که باید رعایت شود شناسایی سیستم عملکرد فلزیاب است. شما باید را انتخاب کنید که با سطح تخصص شما، بودجه شما و نوع کاری کاری که می خواهید انجام دهید مناسب باشد. اینکه شما میخواهید به جستوی طلا بروید یا جواهرات، و یا اینکه نیاز به حفره یابی دارید یا خیر. هنگامی که شما یک فلزیاب مناسب را انتخاب می کنید که شامل تمام قابلیت ها و ویژگی های مورد نیاز شما است، در کاوش های خود موفق تر خواهید بود. در زیر دسته بندی فلزیاب ها و انواع فلزیاب های موجود در بازار ذکر شده اند:

دسته بندی فلزیاب ها

فلزیاب فرکانس بالا

یکی از رایج ترین فلزیاب ها، این نوع است که در با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ موجود می باشد. این نوع فلزیاب می تواند حداکثر تا عمق ۲ فوت در زیر هدف را شناسایی کنند. علاوه بر این می تواند یک حلقه کوچکر نیز داشته باشد.

فلزیاب فرکانس بالا دارای یک حلقه بزرگ ( ) است که به جعبه کنترل متصل می شود. علاوه بر این ممکن است یک کویل کوچکتر نیز داشته باشد. هر دو این کویل ها با نوسانگرهایی مرتبط هستند که میتوانند فرکانس تولید کنند. با این وجود با فرکانس های متفاوت کار می کند. اختلاف فرکانس عاملی است که فلزیاب متوجه می شود و به بلندگو ها انتقال می دهد. بلندگو ها صداها را در الگوهای مختلف ایجاد می کنند که توسط کاربر برای تفکیک فلزات درک می شود.

به محض اینکه کویل فلزیاب بر روی یک شئ فلزیاب عبور می کند، امواج الکترومغناطیس در فرکانس تاثیر می گذارد. این تاثیرات به عنوان شواهدی از وجود یک شئ فلزی مورد استفاده قرار می گیرد.

فلزیاب VLF یا Very Low Frequency

فلزیاب VLF در دسته بندی فلزیاب ها

به علت پیشرفته بودن تکنولوژی VLF ، این نوع فلزیاب یکی از گسترده ترین در دسته بندی فلزیاب ها می باشد. فلزیاب VLF دارای دو کویل می باشد که فرستند و گیرنده گفته می شود. فرستنده برای آزاد کردن یک میدان مغناطیسی با فرکانس پایین به زمین استفاده می شود که برای شناسایی گنجینه ها استفاده می شود. در همین حال گیرنده در گرفتند سیگنال های مغناطیسی از یک آیتم که زیر زمین قرار دارد استفاده می شود. به زودی تجطززیه سیگنال ها اتفاق می افتد و به یک صدای قابل شنیدن تبدیل می شوند.

علاوره برای این فلزیاب های VLF یک مدار الکتریکی به نام یک تیونر دارند که هدف آن ارسال سیگنال به گیرنده دستگاه است. برای کاوش طلا و نقره، کاربران می توانند سیگنال هایی را که از فولاد و آلومینیوم می آیند را فیلتر کنند تا بتوانند بیشتر در مورد هدف خود متمرکز شوند.

فلزیاب PI یا Pulse Induction

فلزیاب PI به طور ویژ برای شناسایی آثار باستانی، طلا و گنج در عمق زیاد زمین استفاده می شود. مدلهای بزرگتر در ایستگاههای بازرسی که برای تشخیص اسلحه گرم و مکان هایی که نیاز به امنیتی دارند استفاده می شود.  یک عدد فلزیاب برای این منظور استفاده می شود که میدان مغناطیسی را به زمین منتقل می کند.

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب تهران می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب مدرن

فلزیاب مدرن فلزیاب ها امروز به قدری پیشرفته شدند که تمامی افراد دنبال خرید فلزیاب با امکانات مدرن هستند این فلزیاب ها علاوه بر نبودند تکنولوژی های زیادی را در خود نهفته دارند که به شما کمک می کند راحت تر و آسان تر به هدف خود در زیر خاک دست یابید همچنین فلذا با […]

نکات قبل از خرید فلزیاب

نکات قبل از خرید فلزیاب شاید خرید فلزیاب یکی از چالش برانگیزترین خریدهای لوازم گنجیابی برای هر کاوشگری  باشد چراکه در سال‌های اخیر فلزیاب های  متعددی با تکنولوژی‌های گوناگون و شگفت‌انگیزی روانه بازار شده‌اند و همین امر خریداری فلزیاب  را برای خریداران واقعی اندکی سخت و دشوار کرده است.   اگر شما نیز جزو آن […]

خرید فلزیاب نقطه زن قوی

خرید فلزیاب نقطه زن قوی سلام خدمت همراه هان همیشگی وبسایت ای کا پی وی ۱۳۳ امروز قصد داریم به شما یک دستگاه نقطه زن قوی معرفی کنیم که توانسته رتبه بهترین فلزیاب نقطه زن ایرانی از کاوشگران را به دست بیاورد اما ابتدا بهتر است کمی با نقطه زن ها آشنا شویم فلزیاب نقطه […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − دوازده =


Call Now Button