نماد اژدها در دفینه یابی

ikpvmetaldetector آثار و نشانه ها , , , , , , , , , , , , , , , ,

 نماد اژدها در دفینه یابی

نماد اژدها در دفینه یابی : بنا به تحقیقات کارشناسان ما پیرامون مسائل دفینه و گنج یابی، در مناطقی که در کوه های اطراف آن شکل اژدها وجود دارد غارهای بسته و مهر و موم وجود دارد که درون آنها تونل هایی یافت می شود. نشانه های اژدها می تواند نشان از چند تونل در زیر نماد و نشانه و یا اطراف و در نزدیکی آن نیز باشد.

کاوشگران حرفه ای گنج و دفینه بسیار خوب میدانند که از شکل اژدها به عنوان نشانه دفینه به کرار استفاده شده است. همچنین اژدها مظهر خدای تمدن های تاریخی نیز می باشد. در بعضی تمدن ها از اژدها به عنوان زینت بر روی دیوار ها و غار ها نیز استفاده می کردند. بیشتر نمادهای اژدها که برای دفینه می باشند، نقش و نگار نبوده و به صورت برجسته می باشند.

dragon

به دلیل اینکه حیوان قدرتمند و خطرناکی می باشد، دفینه اش نیز باید بزرگ باشد. پیدا کردن دفینه در این مکان ها  کاری خطرناک و سخت است و تجربه زیادی را می طلبد. در اولین برخورد با این گونه نماد ها باید ابتدا به دقت کل محوطه را مورد بررسی قرار دهید، در مورد این گونه نماد ها که از موجوداتی که نوعی ترس را بیان می کنند، استفاده می شود، گنجینه اغلب در درون خود آنها قرار گرفته است.

پیدا کردن دفینه در نماد اژدها

در اشکالی شبیه دایناسور، سوسمار و اژدها، شیء پنهان شده به احتمال زیاد در زیر قسمت شانه قرار دارد، ممکن است در زیر گوش یا قسمت های پایین گردن نیز قرار داشته باشد. مهم ترین قدم در ابتدا این است که شما کل شکل نماد و نشانه را پیدا کرده و به دقت بررسی کنید که امن ترین قسمت نماد در کجا واقع شده است.

منظور از این جمله این است که گاهی کل نشانه فقط یک سر است، گاهی نشانه، کل بدن یک اژدها است اما فقط  قسمتی از بدن آن بیرون از خاک است و مابقی مدفون است، پس بعد از فهمیدن این موضوع به این نکته توجه کنید که امن ترین مکان آن کجای شکل پیدا شده است، و به احتمال بسبار زیاد دفینه در آن مکان قرار گرفته است. اگر جاهای گفته شده، یا در اطراف شکل شکسته شده باشند یا دارای تغییراتی غیر طبیعی باشد، به احتمال بسیار زیاد گنجینه توسط فرد دیگری برداشته شده است.

برای دریافت مشاوره، خرید و ارتقا انواع دستگاه های طلایاب و گنج یاب اورجینال با گارانتی معتبر فقط کافیست با شماره های ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ با کارشناسان ما به صورت شبانه روزی تماس بگیرید.

 

 

شاید دوست داشته باشید:

دفینه قلعه ها در گنج یابی

دفینه قلعه ها در گنج یابی قَلعه یا دِژ یک ساختمان مستحکم بوده که در طول سده‌های میانی توسط نجیب‌زادگان ساخته می‌شده‌است. واژه قلعه از پارسی میانه وارد عربی و ترکی شده‌است و از اکدی وارد پارسی میانه گشته‌است. در قدیم برای پنهان کردن و مخفی کردن گنج و دفینه در قلعه ها از چند روش استفاده می کردند که از آن جمله میتوان به حفر چاه و حفر حوض […]

نشانه گاو در دفینه یابی

نشانه گاو در دفینه یابی و گنج یابی بررسی پیشینه و معنی نماد های باستانی میتواند ما را در رسیدن به اهداف کمک کند. نقش گاو در گنج یابی یکی از مهمترین آثار و نشانه های گنج است که در ایران به وفور یافت میشود. نشانه گاو در دفینه یابی مختص مناطق خاصی نبوده و […]

علامت گاو در گنج یابی و دفینه یابی

علامت گاو در گنج یابی و دفینه یابی قبل از پرداختن به علامت گاو در گنج یابی باید با پیشینه این نماد صحبت کنبم. دین و اساطیر هیچ ملتی را نمی توان جدا از بافت تاریخی آن دریافت و اساطیر نماینده پیشینه فرهنگی و عقاید و تفکرات ملل مختلف است. رابطه انسان و حیوانات، همچنین […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button