۲۳ نکته در هنگام فلزیابی

felezyabhamedan مقالات فلزیاب , , , , , , , ,

۲۳ نکته در هنگام فلزیابی

اگر شما تازه میخواهید فلزیابی را شروع نمایید، یک دقیق به من اجازه دهید ورود شما را به این سرگرمی هیجان انگیز خوش آمد بگویم! فلزیابی  بسیار سرگرم‌کننده است، ولی  بسته به چیزی که پیدا می‌کنید، می‌تواند تا حدی هم برای شما  سودآور باشد (اگر شما خوش‌شانس باشید).در اغلب موارد، شما میتوانید با تعداد زیادی آزمایش و خطا این کار را یاد بگیرید، اما نکات مفیدی وجود دارند که  زندگی را کمی راحت‌تر می‌کنند.

در این مقاله، ۲۳ نکته از بهترین نکات برای کاوشگران گنج مبتدی را به اشتراک خواهم گذاشت. پس فلزیاب خود را بردارید و بیایید شروع کنیم!

قبل از اینکه شروع کنیم اگر در بازار به دنبال یک فلزیاب جدید هستید به لیست زیر نگاه کنید تا بهترین های بازار را مشاهده کنید.

۲۳ نکته در هنگام فلزیابی

برخی فلزیاب ها برای شروع :

 

 ۲۳ نکته برتر برای فلزیابی :

نکته ۱:  انتظار پیدا کردن آشغال بیشتر از گنج را داشته باشید.

در طول مسیر، احتمالا با تعداد زیادی آشغال مواجه خواهید شد. مقدار زیادی سکه، کلاه بطری و آشغال پیدا می‌کنید، اما تسلیم نشوید. فقط به جستجو ادامه دهید.

نکته ۲:  هر چه بیشتر جستجو کنید، بیشتر پیدا خواهید کرد.

پایداری کلید زمانی است که شما از اولین فلزیاب خود استفاده می کنید. هر چه زمان بیشتری را صرف جستجو کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که یک چیز واقعاشگفت‌انگیز را پیدا کنید.

نکته ۳:  بهترین فلزیاب را بخرید که می‌توانید از آن استفاده کنید.

حتی اگر روی یک بودجه کوچک کار می‌کنید، بهترین فلزیاب را خرید کنید . وقتی به کیفیت فکر میکنید، عصبانی نشوید تنها به این معنی است که شما باید پول بیشتری برای ارتقا در آینده خرج کنید.

نکته ۴:  برای فلزیابی واقعی از محل های داغ محلی استفاده کنید.

از کتابخانه بازدید کنید، مورخان محلی، برای پیدا کردن  مکان‌های تاریخی در شهر کمک بگرید و جستجوی خود را از ان جا آغاز کنید.

نکته ۵ : از زمان ترافیک بالا اجتناب کنید.

اگر در مکان های عمومی جستجو میکنید از ساعات شولوغ که رفت آمد زیاد است دوری کنید و در این زمان میتوانید  به مطالعه مقالات مرتبط با فلزیابی بپردازید.

نکته ۶: همه جا را حفاری کنید!

شما نمی دانید وقتی فلزیاب شما سیگنالی مبنی بر  موجود بودن فلز ارسال میکند از یک گنج با ارزش است یا یک قوطی کنسرو  یا یک چیز بی ارزش پس  همه مکان ها را مورد کاوش قرار دهید

۲۳ نکته در هنگام فلزیابی

نکته ۷: از حیاط خلوت خود شروع کنید!

از حیاط خلوت خانه خود شروع کنی با تنظیمات فلزیاب و ولوم های روی دستگاه بازی کنید هدف هایی را در حیاط خود پنهان کنید تا بتوانید فلزیاب را را به بهترین نحو با منطقه خود تنظیم کنید.

نکته ۸: بعد از باران فلزیابی کنید

زمین مرطوب برای رسانایی بهتر است و پیدا کردن گنج در اعماق زمین اگر زمین خیس باشد بسیار آسان‌تر خواهد بود.

نکته ۹: بین مکان های متعدد جا به جا شوید.

اگر شما چیزی دیروز در مکان مورد کاوش خود پیدا نکردید فردا هم پیدا نخواهید کرد ما اگر به سال های قبل برگردید شاید چیزی پیدا کنید یعنی میتوانید به مکان های قدیمی با قدت بیشتر مراجعه نمایید

۲۳ نکته در هنگام فلزیابی

نکته۱۰: محرمانه و محترمانه برخورد کنید!

شما در طول روز مکان های  زیادی را مورد کاوش و حفاری  قرار میدهد سعید کنید بعد از کار برای احترام به دیگران و احترام  به قوانین محل حفاری را دوباره به حالت اول بازگردانید تا کسی هم موتوجه حفاری شما نشود

نکته۱۱: همیشه یک کیسه بزگ همراه خود داشته باشید

همیشه اگر حتی مکانی را مورد حفاری قرار دادید و یک قوطی بی ارزش یافتید خوشحال باشید چون شما با برداشتن آن هم  نویز های مزاحم محل مورد کاوش را کم کردید هم به طبیعت کمک کردید.

نکته۱۲: با غریبه‌ها مهربان باشید.

اگر در مناطق شلوغ کار می‌کنید، احتمالا کمی مضحک به نظر خواهید رسید، اما فقط لبخند بزنید و به حرکت ادامه دهید. اگر بتوانید از جمعیت دوری کنید، همیشه بهتر است، اما گاهی اوقات شما باید نهایت تلاش خود را بکنید که سرتان را پایین نگه دارید و به حرکت ادامه دهید.

نکته۱۳: با غریبه‌ها مهربان باشید.

اگر در مناطق شلوغ کار می‌کنید، احتمالا کمی مضحک به نظر خواهید رسید، اما فقط لبخند بزنید و به حرکت ادامه دهید. اگر بتوانید از جمعیت دوری کنید، همیشه بهتر است، اما گاهی اوقات شما باید نهایت تلاش خود را بکنید که سرتان را پایین نگه دارید و به حرکت ادامه دهید.

نکته۱۴: جابجایی خود را  تا حد ممکن هم پوشانی کنید.

محلی را که مورد کاوش قرا داده به صورت کامل اسکن کنید و لی سعی کنید در رفت برگشت مسیر ها با با هم تداخل نداشته باشد که فلزیاب را دچار اشتباه کند.

نکته۱۵ : آرامتر حرکت کنید.

آهسته تر حرکت کنید ممکن است در حین حرکت سریع کیفیت و عمق کاوش  کم شود  . یا اصلا  قسمت مهمی را از دست دهید

نکته۱۶ : کویل خود را موازی باز مین حرکت دهید

کویل خود را همیشه به صورت موازی با زمین حرکت هدید شاید گاهی اوقات بخواهید به صورت جارویی کویل را حرکت دهید اما حواستان باشد که  قسمتی از خاک را در این صورت از دست خواهی داد زیرا شما نمی دانید زاویه دست خود چقدر است .

۲۳ نکته در هنگام فلزیابی

نکته۱۷ : سیگنال های ضعیف را نادیده نگیرید!

یک اشتباه رایج برای یک کاوشگر تازه وارد ، تنها کاوش در سیگنال‌های قوی است، اما آن صداهای ضعیف را نادیده نگیرید زیرا آن‌ها ممکن است به دلیل علم زیاد ضعیف باشند.

نکته۱۸ : قبل از حفاری سطح خاک را تمیز کنید

. قبل از حفاری، سطح را جارو کنید. اگر یک سیگنال می‌شنوید، یک ثانیه طول میکشد تا قبل از شروع حفاری، لایه بالایی خاک را پاک کنید. هنگامی که لایه بالایی جابجا می‌شود، از فلزیاب فلزی خود برای انجام یک اسکن دیگر استفاده کنید. اگر سیگنال دست رفت ، احتمالا قطعه کوچکی از آشغال یا موارد معدنی در خاک وجود داشته و شما باید به حرکت خود ادامه دهید.

نکته۱۹ :یک گنج قالبا دو معنی دارد

اگر شما یک مکان مورد اطمینان را مورد کاوش و بررسی قرارداده اید . چیزی کشف نموده اید دوباره همان اطراف را مورد کاوش قرار دهید و نا امید نشوید و شانس خود را دوباره امتحان کنید.

نکته۲۰ :هدفون های راحت را انتخاب کنید

حتما در هنگام استفاده  از فلزیاب از هدفون های راحت استفاده کنید زیرا در هنگام کار طولانی مدت از هدفون های بی کیفیت خسته میشوید.

نکته۲۱ : به ساحل سر بزنید

به ساحل سر بزنید همواره در ساحل ها افراد زیادی هستند وسایل خود را از دست میدهند و گم میکند مانند دستبند و ساعت …. وسابل با ارزش دیگر

نکته۲۲ : با علاقه مندان فلزیابی صحبت کنید

با علاقمندان به فلزیاب صحبت کنید. آن‌ها ممکن است نکاتی برای جستجو در منطقه شما داشته باشند. بعضی از شهرها حتی meetups فلزی دارند که می‌توانید به آن‌ها ملحق شوید!

نکته۲۳: با علاقه مندان فلزیابی صحبت کنید.

. سابقه یافته‌های خود را حفظ کنید. هر بار که شکار می‌کنید، یک رکورد از جایی که می‌روید داشته باشید و آنچه را که پیدا کردید را نگه دارید. این کار به شما کمک می‌کند تا وب سایت خود را نگه دارید و آن‌ها را به طور مناسب بچرخانید.

با توجه  به نکته های بالا اگر شما دنبال خرید فلزیاب طلایاب گنج یاب هستید شرکت ای کا پی وی با نازلترین قیمت  اقدام به فروش فلزیاب می نماید.

۲۳ نکته در هنگام فلزیابی

شاید دوست داشته باشید:

نکات قبل از خرید فلزیاب

نکات قبل از خرید فلزیاب شاید خرید فلزیاب یکی از چالش برانگیزترین خریدهای لوازم گنجیابی برای هر کاوشگری  باشد چراکه در سال‌های اخیر فلزیاب های  متعددی با تکنولوژی‌های گوناگون و شگفت‌انگیزی روانه بازار شده‌اند و همین امر خریداری فلزیاب  را برای خریداران واقعی اندکی سخت و دشوار کرده است.   اگر شما نیز جزو آن […]

خرید فلزیاب نقطه زن قوی

خرید فلزیاب نقطه زن قوی سلام خدمت همراه هان همیشگی وبسایت ای کا پی وی ۱۳۳ امروز قصد داریم به شما یک دستگاه نقطه زن قوی معرفی کنیم که توانسته رتبه بهترین فلزیاب نقطه زن ایرانی از کاوشگران را به دست بیاورد اما ابتدا بهتر است کمی با نقطه زن ها آشنا شویم فلزیاب نقطه […]

خرید دستگاه گنج یاب حرفه ای

خرید دستگاه گنج یاب حرفه ای سلام خدمت همراهان همیشگی امروز قصد داریم به شما یکی از بدترین دستگاه های گنج یاب محصول شرکت های ایرانی را به شما معرفی کنیم این شرکت ایرانی توانست در سال‌های اخیر دستگاه‌های با کیفیت بالا جهت رقابت در بازار جهانی فلزیاب آماده و روانه بازار کند. این فلزیاب […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شانزده =


Call Now Button